Telefon: 017 8628 131
Telefon kom.: 0 691 947 796
WWW: www.kreg.pl
E-mail: kreg@kreg.pl

Komentarze


Dodane komentarze klientów Kręg - terapia manualna.

 06.12.2010 Twoje ip:79.180.243.167
Witam, Kilka słów, co mi dolegało: -zwężenie zwyrodnieniowe krążka międzykręgowego L5/S1 -lewostronne skrzywienie kręgosłupa z rotacją kręgów -spłycenie fizjologicznej lordozy z przodopochyleniem kręgosłupa(zaburzenia czynnościowe) -częste zawroty głowy, bóle bioder, pieczenie w klatce piersiowej - nie mogłem siedzieć(bóle kręgów szyjnych), chodzić(bóle środkowych i dolnych kręgów), Ani leżeć(bóle w środkowych i dolnych partiach kręgosłupa). Zdecydowałem się na 3 dniową terapię u Pana Witolda. Następnie 2 tygodnie ćwiczyłem(wg zaleceń). Po 2 tygodniach wizyta kontrolna(drobny zabieg + masaż). Nadal ćwiczę wg zaleceń). Efekt: zwrot o 180 stopni, ustąpiły wszystkie bóle i zawroty głowy. Mogę chodzić, leżeć, siedzieć nawet kilkanaście godzin na dobę(takie zajęcie). Wielkie dzięki Panie Witoldzie. Polecam serdecznie. Tadeusz, l.57
  Dodał: Tadeusz,  Legionowo
 20.01.2011 Twoje ip:65.13.65.178
Pięć lat temu trafiłem przypadkowo do p.Witka , miałem dyskopatię w odcinku lędźwiowym kręgosłupa spowodowaną jego skrzywieniem, z przepukliną krążkową – ciągły ból nie pozwalał swobodnie chodzić, a co najgorsze bardzo utrudniał leżenie ( i spanie ).Właściwie przygotowywałem się już na operację, gdyż przyjmowanie leków p.bólowych i in. nie wchodziło już w grę. Parotygodniowa kuracja zaordynowana przez p.Witka , a póżniej kilkumiesięczne ćwiczenia i zabiegi w domu pozwoliły mi inaczej spojrzeć na świat. W tym czasie ból ( krzyż-biodro-noga) był jeszcze większy niż przed kuracją, nie mogłem spać w pozycji leżącej, spałem na kolanach. Po pół roku bół „zszedł” z okolic krzyża i biodra, mogłem już swobodniej leżeć i spać, po roku bół „zszedł” z nogi. Oczywiście póżniej też różnie bywało, musiałem chodzić na „poprawki” zanim się to wszystko ustabilizowało. Do tej pory codziennie wykonuję ćwiczenia gimnastycze na mięśnie kręgosłupa wskazane przez p.Witka. P.Witku, wielkie podziękowania.
  Dodał: Andrzej,  Rzeszów
 26.01.2011 Twoje ip:78.167.23.179
Mając 13 lat trafiłam do gabinetu pana Witolda. Miałam skoliozę 70 stopni, lordozę lędźwiową i kyfozę. Dokuczały mi bóle głowy, stawów, kręgosłupa. Często z trudem się poruszałam. Skorzystałam z serii zabiegów u pana Wtolda a także ćwiczyłam w domu według zaleceń. Skutek był rewelacyjny. Czułam się coraz lepiej, bóle ustępowały. Teraz jeszcze co 2-3 miesiące korzystam z zabiegu u pana Witolda oraz cały czas ćwiczę w domu. Mogę normalnie funkcjonować, cieszyć się życiem a przede wszystkim uniknęłam operacji. Panie Witoldzie jestem panu bardzo wdzięczna. Dziękuję. Polecam wszystkim. Sylwia, l. 18.
  Dodał: Sylwia,  Białka
 Sobota, 4 Czerwiec, 2011 [05:30 PM] Twoje ip:62.133.151.197
Od roku borykalem sie z ogromnym bolem calego kregoslupa.Nie pozwalalo mi to na normalne funkcjonowanie oraz prace jaka wykonuje.Zasiegalem rad wielu specyjalistow w tej dziedzinie,oraz uczestniczylem w zabiegach.Czesto byla poprawa lecz na krotki czas co powodowalo dalsze poglebianie sie mojego stanu.Przypadkowo w internecie przeczytalem recenzie Pana Witka i skozystalem.Dosloslownie po pierwszej wizycie Pan Witek rozpoznal przyczyne mojego problemu co pozwolilo skutecznie ocalic moj kregoslup przed dalsza degradacja,a moze i wozkiem inwalidzkiem. Jestem bardzo wdzieczny i polecam wszystkim.grzegorz lat38
  Dodał: grzegorz,  ok.rzeszowa
 04,08,2011 Twoje ip:178.235.56.118
Od 12 lat mam problemy z kregosłupem.Dyskopatia L4,L5,S1 i w następstwie po kilku latach dyskopatia kręgów piersiowych i szyjnych. Leczenie szpitalne pomagało na kilka tygodni i bóle wracał. Problemy z poruszaniem nasilały sie do tego stopnia, że nie można chodzić, schylić się,kierować samocodem.Tabletki przeciwbólowe pomagały na kilka godzin. Po wizycie u Pana Witolda po pierwszym spotkaniu byłem obolały ale ze zdziwieniem zauważyłem że łatwiej mi wstać,brak bólu w odcinku piersiowym, lędzwiowym, szyjnym. Po wizycie kontrolnej po 30 dniach chodzę wyprostowany, bóle nie dokuczają, za kierownicą samochodu czuję się pewniej. W miarę wolnego czasu wykonuję ćwiczenia po których z dnia na dzień widać poprawę ruchomości, prostrzą postawę ciała. Polecam wszystkim żeby poszli na wizytę do Pana Witolda zanim pujdą do lekarza po leki przeciwbólowe lub szpitala i będą myśleć o operacji. Dziekuję Panu Witoldowi, bo zaczołem normalnie funkcjonować przy wykonywaniu codziennych zadań.
  Dodał: Tomasz,  Ożarów
 12.10.2011 Twoje ip:178.42.154.224
Hmm... Co tu dużo mówić. zgłosiłam się do p. Witolda, aby uratował moje plecy, w szczególności tego garba, który z roku na rok powiększał się, który przykuwał uwagę wszystkich dookoła. Po pierwszej wstepnej konsultacji nie sądziłam, że wszystkie problemy ze zdrowiem, z którymi się borykałam ( szumy w uszach, bardzo bolesne miesiączki(nawet 8tabletek dziennie), pogarszający się wzrok) są związane z kręgosłupem. Bez zastanowienia zapisałam się na zabiegi. Wiadomo, jakieś obawy zawsze są, ale jeśli ma być tylko lepiej, czemu nie skorzystać z takiej pomocy. Dziś mija prawie pół roku od całej serii,. Grunt że garb znikł, łopatki nie wystają, to jeszcze nie wiem co to są szumy w uszach, bolesne miesiączki. Jednym słowem OPŁACAŁO SIĘ. Jeszcze raz za wszystko dziękuję Z poważaniem Wyprostowana Karolka :-)
  Dodał: Karolina,  Łańcut
 Wtorek, 6 Marzec, 2012 [02:24 PM] Twoje ip:79.191.73.144
30 lat problemów z kręgosłupem. Skolioza, zwyrodnienie, dyskopatia. Rok w rok rwa kulszowa, zastrzyki, czopki, tabletki-dwa, trzy tygodnie i do roboty. Styczeń bieżącego roku "się zaczeło", koszmarny ból w nogach-lekarz, szpital, tomagraf i wyrok - przepuklina l3, l4, rwa do pięty i coraz gorzej. Konsultacja neurochirurgiczna- konieczna operacja. Inny nerochirurg to samo-operacja. Z polecenia trafiłem do Pana Witolda. Po konsultacji- spokojnie z operacją zrobimy będzie dobrze. Zrobili-rwa ustąpiła po drugim zabiegu, przepuklina jeszcze się odzywa, ale coraz mniej. Ćwiczę i sprawdzam u Pana Witolda. POLECAM, ten gość wie co robi. Dziękując Panie Witoldzie i Pani Jadwigo- życzę zdrowia i siły by pomagać cierpiącym.
  Dodał: Ludwik Trznadel,  Dębica
 19 czerwiec 2013 r. Twoje ip:80.55.214.123
Wielkie dzięki!!! Od lat męczyliśmy się z bólem kręgosłupów. Nie pomagały wizyty u lekarzy specjalistów, którzy zamiast konkretnej diagnozy faszerowali nas lekami, które zatruwały jedynie organizm. Dopiero terapia u Pana Witka przyniosła nam ulgę. Dziś funkcjonujemy normalnie, ustało większość bólu. Obecnie wykonywane regularnie ćwiczenia, zalecone przez Pana Witka i człowiek wie, ze żyje. Pozdrawiamy!
  Dodał: Urszula i Witek,  Sandomierz
 5 sierpień 2013 r. Twoje ip:88.156.163.23
Miałam poważne problemy z kręgosłupem, zwłaszcza z odcinkiem piersiowym i lędźwiowym. Nie mogłam normalnie wstać z łóżka, przewrócić się z boku na bok, w nocy budziłam się z bólu; a silne bóle odcinka piersiowego uniemożliwiały nawet odwrócenie głowy. Nie pomagały zabiegi fizykoterapii, a leki przynosiły ulgę na krótko - nie usuwały przyczyny bólu. Zdecydowałam się na terapię w gabinecie KRĘG. Jestem wdzięczna Panu Witoldowi, bo dzięki niemu moje dolegliwości minęły. Pan Witold fachowo pomógł mi pozbyć się problemów z kręgosłupem i wrócić do zdrowia. Systematyczne wykonywanie ćwiczeń, kilka wizyt kontrolnych i stosowanie się do zaleceń pana Witolda pozwala utrzymać kręgosłup w dobrej formie. Szczerze polecam każdemu, kto cierpi, kto chce usunąć przyczynę swoich dolegliwości. Dziękuję :)
  Dodał: Barbara,  Rzeszów
 02 styczeń 2014r. Twoje ip:195.158.247.11
Kilka lat cierpiałam na bóle kręgosłupowe, które były nie do zniesienia. Nie pomagały tabletki przeciwbólowe i kosztowne zabiegi fizykoterapii (płaciłam za zabiegi by nie czekać w długich kolejkach) . Bez efektu kończyły się wizyty u lekarzy specjalistów i zalecone przez nich terapie. Nie mogłam wstać z łóżka o własnych siłach, przewrócić się z boku na bok, ciągle czułam przeraźliwy ból promieniujący do nóg i rąk. Ból głowy był codziennością w moim życiu. Dopiero po wizycie u Pana Witka ustąpiły te uciążliwe dolegliwości i mogę normalnie funkcjonować. Już od pierwszej wizyty całkowicie ustąpił ból głowy, ból kręgosłupa, nie cierpną mi, ani ręce, ani nogi. Panie Witku, jestem Panu bardzo wdzięczna za wszystko co Pan zrobił dla mnie. Polecam wszystkim cierpiącym na schorzenia związane z kręgosłupem usługi prowadzone przez Pana Witka. Dodam, że w mojej rodzinie Pan Witek wyleczył kilka osób z dolegliwości kręgosłupowych, którzy są Panu Witkowi bardzo wdzięczni za ulgę w cierpieniach. Pozdrawiam serdecznie Pana Witka i Panią Jadzię, życzę wszystkiego dobrego w Nowym 2014 Roku. Dziękuję, życzę dużo zdrowia i wytrwałości.
  Dodał: Ewa,  k/Sandomierza
 05.06.2014 Twoje ip:77.254.247.153
Kiedy wszystkie metody konwencjonalnej medycyny zawiodły lub nie dały jakiegokolwiek rezultatu z moim kręgosłupem i barkiem, zdecydowałam się w 2010 roku w sierpniu poprosić Pana Witka o ratunek. Dzisiaj jest 2014 rok a ja chodzę, normalnie poruszam się, a stan mój był bliski wózka inwalidzkiego. Cieszę się i polecam wszystkim skorzystanie z terapii u Pana Witka. Do Pana Witka zaprowadziłam następnie mojego małżonka a później dwie córki (zwichrowane kręgosłupy po ciąży). Jedna z córek mieszka w USA i za każdym razem jak przylatuje do mamy to obowiązkowo jest w gabinecie "Kręg". Stwierdziła, że za taki masaż w USA musiałaby zapłacić co najmniej 600 dolarów, a takiego masażysty to pewno trudno ze świeczką znaleźć. W imieniu całej rodziny składam podziękowania za cud terapii Pana Witka. Pozdrowienia dla Pani Jadzi.
  Dodał: Janina,  Styków
 Czwartek, 7 Maj, 2015 [12:23 PM] Twoje ip:46.170.154.61
Serdeczne podziękowania dla pana Witolda i Jadwigi trafiłam do pana Witolda z poważnym bólem kręgosłupa lędźwiowego i kości ogonowej prawie od roku borykałam sie z tym problemem miałam duże kłopoty z siedzeniem i leżeniem na plecach juz po pierwszej wizycie kość ogonowa była nastawiona a po trzech wizytach stan mój znacznie się poprawił nie mogłam uwierzyć że mogę normalnie siedzieć bez bólu i stan całego kręgosłupa się poprawił wszystko zawdzięczam panu Witoldowi więc polecam go wszystkim którzy mają problemy z kręgosłupem pan Witold bardzo miły i uprzejmy i do tego świetny fachowiec który zna sie na tym co robi jeszcze raz dziękuje
  Dodał: Halina,  Tarnów

 

Za pomocą poniższego formularza, możesz dodać swój komentarz.

Imię:
Miejscowość:
Treść komentarza:
Data:  
Potwierdź 10